MERİÇ TEKİNMERİÇ PEYZAJ TASARIM GRUBU

MERİÇ TEKİNMERİÇ PEYZAJ TASARIM GRUBU

Firmamız 2004 yılında peyzaj mimarı Meriç Tekinmeriç tarafından kurulmuştur. Meriç Tekinmeriç' in 27 yıllık mesleki birikimi ve bünyesinde çalışan genç dinamik ekibi ile deneyimli bir peyzaj tasarım firmasıdır. Kişiye özel projelerden bölgesel ölçekli projelere kadar tüm çalışmalarda mükemmel ve çağdaş peyzaj tasarımı ile çevresel planlamanın birleştirilmesi amaçlanmaktadır. Proje bazında detaylı ve özel çalışmaları, problemlerin teknik çözümlerdeki hassasiyet ve bilgi birikimi, yeni malzeme ve teknikler konusunda güncel haberleri sürekli takibi sunucu, müşterilerine tasarım, uygulama, danışmanlık ve proje yönetimi konusunda sunduğu alternatif önerilerle Meriç Tekinmeriç Peyzaj Tasarım Grubu, pek çok büyük ve önemli projeye imza atmıştır.

 

Meriç Tekinmeriç Peyzaj Tasarım Grubu Türkiye' nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında peyzaj tasarım,uygulama, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Çalışmalarımız, oteller, evler, villalar, siteler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, restoranlar, yol kavşak ve refüj düzenlemeleri gibi birçok alanı kapsamaktadır.

 

Meriç Tekinmeriç Peyzaj Tasarım Grubu; binalar dışında kalan tüm açık alanları ve peyzaj yapılarını tasarlar. Bunun yanı sıra bahçe mobilyaları, aydınlatma elemanları gibi uygulamaya özel ürünlerin de tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Meriç Tekinmeriç Peyzaj Tasarım Grubu;

 

• Müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan

• En uygun bütçe ile uygulanabilen

• En kısa sürede gerçekleşebilen

• İşletmesi ve bakımı ekonomik

• Bitkisel Tasarımı ile her geçen gün daha da güzelleşen

 

   Sıra dışı tasarımlar yapar.

88cc7229-5e9f-4d54-a38d-acc3eec244dd.jpg